«Раковець» – хай йому грець!
«Раковець» – хай йому грець!
На Львівщині вперше відбувся «Раковець Фест» – музичний Open Air. Драйвові ритми і мотиви, дружня атмосфера, чудова природа та яскраве сонце – фест затягнув у свій вир на два дні та не відпускав у потік буденності до останньої хвилини. Кажуть, що «перший блін завжди комом». Втім, «Раковець» довів, що це не так. Хороша організація однозначно поклала початок новій фестивальній традиції.
Усе відбувалося в селі Раковець, що розташоване за двадцять кілометрів від Львова. Добратися можна було фестивальним транспортом безпосередньо на місце або ж міжміською маршруткою, а потім топати пішки хвилин зо сорок.

Попри невелику територію, фестивальне поле вмістило все необхідне: головну та літературну сцени, крамнички, прохолодне озеро та, ясна річ, тисячі людей.

Як і годиться, охочих нагодувати відвідувачів знайшлося вдосталь. Ніхто голодним ніби не залишився. Можна було смачно поїсти за досить адекватну ціну. Також журналісти «СКАЗу» знайшли сільський магазин, у якому майже нічого не було, чого бажали наші душі, втім вдалося побалакати із продавчинею, яка десять хвилин скаржилася на свого чоловіка. )

Зручна локація, демократичні ціни та хороші гурти – таке поєднання не могло не зацікавити потенційних фестивальників.


ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Розігрівали своєю музикою гурти «Poltva Ratz», «ТЕМП», «Туди-сюди», «Лоскіт», «Mystic Shores», «Kompas», «WELL», «Anebo», «RIZUPS», «Квітка Року», «Барахта», «Патриція».


«Кораллі» дивували, смішили і качали. Соліст між пісень говорив свої фірмові жарти та попивав місцеву водицю просто із старого чайника.


«Тінь Сонця» зачарували усіх справжнім козацьким роком. Драйв, романтика і дух землі – це відчули, певно, усі присутні. Принаймні ті, що не слемилися. )


Закривав музичний день «Rock-H». Одна тільки пісня «Марічко» могла будь-кому зірвати дах, але хлопці були безжальні – вони співали ще і ще. А народ відривався наповну.


Втім, як би добре не танцювалася, все одно мав з’явитися на горизонті п’яний товстий тип, що з феноменальною швидкістю розмахував кінцівками, загрожуючи травмувати оточуючих в діаметрі п’яти метрів. Але навіть такі прикрощі не могли зіпсувати свята. )


ДЕНЬ ДРУГИЙ

Співали «Хочу ЩЕ!», «The Castle», «Іван Сяркевич», «Дзвони Сонця», «Cover Jam», «РізаК», «Sweetlo», «Натоличь band», «Залізний Хрест», «Друже Музико», «Хмародери», «Механічний Апельсин», «ВорсТ».


«Один в каное» перервали рокову тенденцію фестивалю і зачарували усіх своєю акустичною програмою: проникливий вокал, цікаві тексти, щирість та інтровертність.


У «Механічного апельсина» на сцені порвались дві струни, але це не завадило їм завести публіку справжнім rock'n'roll-ом.


«Фліт» потішили старими-добрими хітами та дещо новішим матеріалом. «Їжачка» співали усім натовпом. )


Гурт «Антитіла» поставив крапку фестивалю. Знайомі мотиви, впізнаваний вокал Тараса Тополі та професіоналізм команди остаточно всіх знесилили. Потомлені та щасливі, люди тікали від дощу, на який молилися увесь спекотний день.Наступного ранку всі роз’їжджалися по домівках. Прощалися із «Раковцем» та усіма новими знайомими, дякували фесту за драйв та класний відпочинок… І обіцяли вернутися наступного року. )

Згодом дивіться більше та шукайте себе на фото тут.
Степан Сливка
Соня Чайківська
2014.07.01
3806
Rakovets'Fest, музика, фестиваль, відпочинок
data-yashareDescription="На Львівщині вперше відбувся «Раковець Фест» – музичний Open Air. Драйвові ритми і мотиви, дружня атмосфера, чудова природа та яскраве сонце – фест затягнув у свій вир на два дні та не відпускав у потік буденності до останньої хвилини. Кажуть, що «перший блін завжди комом». Втім, «Раковець» довів, що це не так. Хороша організація однозначно поклала початок новій фестивальній традиції." >
Група СКАЗу: