Тарас Тополя: «У музиці мінімум – це чесність»
Тарас Тополя: «У музиці мінімум – це чесність»
Гурт «Антитіла» неодноразово демонструє свою позицію, коли мова заходить про важливі питання для суспільства і людства загалом. Хлопці співають пісні на соціальні теми, беруть участь у різних благодійних проектах. Цим вони привертають увагу до важливих проблем. Такі люди своєю активністю зрушують з мертвої точки чимало складних ситуацій. Проте, музиканти цим не хваляться. Вони стримані у розмові, відверті на сцені, щирі у мріях. Це яскраво демонструє вокаліст групи Тарас Тополя. Він з легкістю ділиться з читачами «СКАЗу» своїми асоціаціями, розповідає про нові відкриття в живописі та загадує бажання золотій рибці.

Подорож

Погляд через вікно поїзда, прибори на панелі автомобіля перед очима, хороші люди поруч з тобою. Всім би радив побувати в Ізраїлі – колисці цивілізації.

Кілометр

Дуже мало, якщо тебе чекають на другому кінці, і дуже багато, якщо ти нікому не потрібен.

Діти

Це, звісно, щастя, сенс буття.

Стоматолог

Красива усмішка. Не часто буваю у стоматологів, бо маю міцні зуби.

Бейліс

Це просто смачно.

Рутина

Вона не приносить задоволення.

Контраргумент

Зброя. Не дуже часто користуюся.
В багатьох нюансах я консервативна людина

Консерватизм

Мусить мати місце. Це фундамент чогось нового. В багатьох нюансах я консервативна людина.

Мінімум

Наприклад, у музиці мінімум – це чесність.

Халтура

Кожному в житті трапляється.

Домінант септакорд

Акорд, який складається з чотирьох нот, або ж з трьох інтервалів і розв’язується в тонічний акорд.

– Як вплинули останні події в країні на творчість гурту?

– Вся ця ситуація забирає багато уваги і переживань. Ми займаємося тим, що збираємо кошти на бронежилети для військових. Чимало часу і сил витрачаємо, проте творчість не зупиняється. Всьому прийде свій час. Будуть нові синґли, кліпи. Артист повинен займатися музикою, в першу чергу.

– Уявіть, що ви зловили золоту рибку. Які бажання ви б хотіли, щоб вона виконала?

– Єдність усього світу. Більше нічого не потрібно.

– Яку пісню під гітару з друзями ви часто виконували?

– Класика жанру: Земфіра, «Плач Єремії», «Хвилю тримай».

– Поділіться вашими останніми відкриттями в музиці, літературі, мистецтві.

– Відкрив для себе живопис дружини нашого барабанщика Аліни Гайової. Придбав декілька її картин. Усім раджу знайти її галерею в Дніпропетровську, яка називається «Ящірка». Щодо літератури, то радив би почитати мого улюбленого автора Віктора Гюго, Артура Конан Дойла, Антона Чехова.

– Які молоді гурти привертають вашу увагу?

– Є такі гурти, в яких я бачу перспективу вже декілька років. Вони мені подобаються, але, на жаль, Україна їх не підтримує своєю любов’ю. Наприклад, гурт «Brunettes Shoot Blondes». Вони широко відомі у вузьких колах.
Хотів би поспілкуватися з Богданом Хмельницьким

– Якби ви мали можливість поспілкуватися з відомою особистістю за горнятком кави, кого ви б обрали і що запитали в першу чергу?

– Хотів би поспілкуватися з Богданом Хмельницьким, поставити йому запитання, чому був курс на Москву. Ще тоді можна було країну кинути в зовсім інший вектор розвитку. Ми не мали б такого великого горя, яке маємо зараз. Тільки зараз ми починаємо відриватися від цієї азіатсько-монгольської системи координат, яку представляє собою Москва як центр зібрання дикої азійської культури, приправленої світлим слов’янством.

– Що побажаєте нашим читачам?

– Щастя. В кожній роботі, в кожній хвилині. Відчувайте його.


*фото з інтернету
Helena York
2014.10.27
1991
Антитіла, Антитела, Тарас_тополя, музика, рок
data-yashareDescription="Гурт «Антитіла» неодноразово демонструє свою позицію, коли мова заходить про важливі питання для суспільства і людства загалом. Хлопці співають пісні на соціальні теми, беруть участь у різних благодійних проектах. Цим вони привертають увагу до важливих проблем. Такі люди своєю активністю зрушують з мертвої точки чимало складних ситуацій. Проте, музиканти цим не хваляться. Вони стримані у розмові, відверті на сцені, щирі у мріях. Це яскраво демонструє вокаліст групи Тарас Тополя. Він з легкістю ділиться з читачами «СКАЗу» своїми асоціаціями, розповідає про нові відкриття в живописі та загадує бажання золотій рибці." >
Група СКАЗу: