«Green Silence»: «Хіпі мають померти»
«Green Silence»: «Хіпі мають померти»
Музика гурту «Green Silence» – то як чудодійне лікарство від депресії і водночас машина часу, яка здатна повернути сонячний настрій навіть у найлютіший мороз. Вона сповнена якогось особливого олдскульного тепла та ретрової безтурботності. Такі собі 60-ті на сучасний манер. Навічно зафіксовані моменти буремної молодості, пристрасті до жінок, алкоголю та чисто львівського житія. «СКАЗ» побавився в такі ж буремні асоціації з фронтменом гурту – Юрієм Рокецьким.
Літо – то коли їдеш на море, відпочиваєш там з друзями, бухаєш до ранку, і взагалі – класно себе почуваєш. В мене День народження літом. Це настрій, а не пора року. Літо – це основна тема багатьох наших пісень. Літо – це друга назва групи.
Секс – це рушійна сила будь-якого прогресу

Колір – логічно, що зелений, зелена тиша. І в цілому, зелений колір, він заспокоює. Він не мій улюблений, мій улюблений колір – синій, але зелений, для нашої групи основний.

Секс – це рушійна сила будь-якого прогресу, в тому числі культурного і музичного. І ми не виняток в тому круговороті, зв’язку сексу з динамікою.

Кохання – хм…кохання не існує, а, нє – існує ). Воно одночасно існує і не існує. Але я можу однозначно сказати: хто відчув справжнє кохання, той, значить, по-справжньому щаслива людина, тому шо це великий дар, і мені здається, що людина тільки тричі за життя може по-справжньому закохатися.

Хіпі – ну, вони типу мають померти). Ми не можемо мислити врозріз із ідеологією «South park».

Наркотики – це дуже і дуже погано, ні, – наркотики – це такі котики, які можна їсти і пити, і курити). От котики – це тіпа няшно, але котики звичайні – їх тільки гладять, фоткають і т.д., а от наркотики – це котики надзвичайні, тобто це ті самі котики, які ще можна вживати всередину себе і від яких отримуєш велике задоволення. )

Рок-кумир – у нас в кожного свій окремий рок-кумир , що є добре, бо якшо він тільки в когось зійдеться – група зразу розпадеться.

Молодість – це такий стан, поки людина може робити те все, про що ми раніше говорили. Тобто: літом – бухати і вживати наркотики ). Молодість – це непрофесійний далба***зм. А коли людина набуває досвіду, це вже є досвідченість.
Духовна молодість – це еліксир від будь-яких проблем

Дорослість – це людина, яка втратила інтерес до жінок і до життя ). Якшо чесно, то я особисто думаю, що нікому насправді не хочеться бути дорослим, особливо в середовищі музикантів і митців, тому що так звана духовна молодість – це еліксир від будь-яких проблем.

Депресія – невід’ємна частина звичайного стану людини, тобто Інь і Янь. Без депресії не можна бути по-справжньому щасливим.

Ностальгія – це спогади про минуле. Це як улюблена стара платівка, яку ти деколи ставиш, і повністю опиняєшся в минулому, то як машина часу, і ти повертаєшся на територію, чи планету, на якій тобі було добре. Це можна порівняти з прослуховуванням старих улюблених записів джазу.

Батьківщина – то є та партія, за яку не потрібно було голосувати.

Війна – це найбільший жах, якого ніхто з нас не очікував – випробування нації кров’ю. Наш прекрасний спокійний народ вже під зав'язку виснажений останніми подіями. А судячи з кількості військ на Сході, усе тільки починається. Тільки реальні дії і тотальне переконання у перемозі нам допоможе.

Влада – в нашому випадку – це сміття. І я думаю, що в найближчих років 20 воно тільки буде відчищатися. Але можна сказати, що після останніх виборів воно на 25% стало чистішим. Але, знову ж таки, потрібно ще десь 5-6 раз, щоб відбулись вибори, і тоді воно буде все менше нагадувати звалище. Але в будь-якому випадку, це сміття різної якості. Є такі люди, що навіть їдять з нього.

Отож, бажаю всім любові і миру, бо то найважливіше. А ще не хворіти і побільше слухати класної музики для себе. І маму слухати. Слухати маму і «Green Silence» ).

*фото надані з особисто архіву гурту.
Марина Мітла
2014.11.10
2040
Green Silence, музика, рок
data-yashareDescription="Музика гурту «Green Silence» – то як чудодійне лікарство від депресії і водночас машина часу, яка здатна повернути сонячний настрій навіть у найлютіший мороз. Вона сповнена якогось особливого олдскульного тепла та ретрової безтурботності. Такі собі 60-ті на сучасний манер. Навічно зафіксовані моменти буремної молодості, пристрасті до жінок, алкоголю та чисто львівського житія. «СКАЗ» побавився в такі ж буремні асоціації з фронтменом гурту – Юрієм Рокецьким." >
Група СКАЗу: