День святого Валентина для ЖЛОБА
День святого Валентина для ЖЛОБА
Ми згадали в останній момент, що наближається День святого Валентина, і вирішили написати матеріал про це. Поки парочки насолоджуються усіма перевагами свого несамотнього існування, підприємливі люди, традиційно, заробляють на тому гроші. Тому ми підрахували, в скільки обійдеться відсвяткувати це рожево-солодке свято у Львові. Якщо ви ЖЛОБ.
Почали ми наш рейд з секс-шопу. І зразу ж зрозуміли, що якщо ви таки жлоб (а він сидить в кожному з нас), то краще туди навіть не іти. Тим не менше, клієнтури напередодні Дня закоханих не бракує. Чоловіки середніх літ вибирають еротичну білизну для своїх жінок, певно з надією освіжити їхнє еротичне життя. «В нас аншлаг, я сьогодні навіть поїсти не маю часу, – розказує продавчиня. – Найчастіше купують білизну, вібратори і пухнасті наручники.» Дивимося на ціни, і жлоб всередині верещить: аби придбати подарунок, доведеться викласти від 600 до 1000 гривень.


Ідемо на ринок. Серед майток, страшнючих сірих пальто і вишиванок, любовно палихають подушки у формі сердець. Їх вартість – 150 гривень. Альтернатива – м’яка іграшка. Найдешевша – ведмідь за 30 гривень, а найдорожча – пес за 300. До речі, поруч ми знайшли живого пса за 250. )


Якщо ж жлоб всередині все одно морщить носа, то ідемо у «Все від однієї гривні» і купуємо статуетку у формі серця незрозумілого походження за 28 гривень. Або ж вибираємо традиційний картонний виріб – валентинку. Ми знайшли її за 2 гривні. )


Якщо ви хлопець, і вважаєте, що іти в такий особливий день без квітки на свіданіє бичо, то на вулиці знайдете тюльпан в целофані за 18 гривень, або гіацинт у вазонку за 25, хоч можна вторгуватися і за 20. )


Отже, ви готові йти на зустріч своїй долі. Тепер головне – програма дня, вечора і ночі на перспективу. Найкращий тут варіант, звісно ж, піти в кіно на «50 відтінків сірого» (з надією зняти аматорське продовження самому тої ж ночі). За кінематографічний катарсис доведеться заплатити 50 гривень з душі. Або можна піти в ресторан (під словом РЕСТОРАН ми маємо на увазі бістро, піцерію чи просто лавку біля фаст-фуду – залежно від розмірів вашого внутрішнього жлоба). Якщо постаратися, можна вписатися в 30 гривень (повірте, таки можна).

Поки рештки кебабів чи інших кулінарних шедеврів бурчать у ваших шлунках, і ви перебиваєте запах олії жувачками, варто випити алкоголю для палкої пристрасті. Знову ж таки справжній жлоб піде зі своїм коханням туди, де можна пити куплене заздалегідь вино. Найкращий варіант – дім, гуртожиток, вписка (тут жлоб аплодує стоячи, бо ж на вписці можна і поїсти, і попити на шару). Вино в картонній коробці можна знайти за 24 гривні. Аби воно не стояло в горлі, можна закусувати вафлями. Але справжній жлоб буде терпіти.

Отже, ви шалені, нестримні та гарячі, купідони довкола літають, а шаурма спочила з миром… Саме стемніло… І ви на мить забуваєте про жлобізм, і дякуєте усім святим, що заздалегідь подбали про романтичну обстановку. А саме: аромопаличку зі запахом рози (хоча насправді прального порошку), 1 штука за одну гривню, і три свічки-таблетки по гривні за штуку (однієї мало, дві – дивно, а три – саме то, та й взагалі Бог любить трійцю). І основне – контрацепція. Тут, звісно, краще не економити, але найзавзятіші жлоби можуть знайти в кіоску презерватив за три гривні (як проїзд у маршрутці).


Здається, все. Отже, якщо ви жлоб, і якщо ви вирішили святкувати День святого Валентина, вам доведеться викласти мінімум 111 гривень (за себе і свою обраницю, аби вона не запідозрила, що ви жлоб), без врахування транспортних послуг та непередбачуваних ситуацій. Але справжній жлоб просто проігнорує це свято. І щоби ніхто не звинуватив його у жлобізмі, він назве День закоханих ПОПСОЮ.
Степан Сливка
Степан Сливка
2015.02.13
1927
День закоханих, традиції, лайфхак
data-yashareDescription="Ми згадали в останній момент, що наближається День святого Валентина, і вирішили написати матеріал про це. Поки парочки насолоджуються усіма перевагами свого несамотнього існування, підприємливі люди, традиційно, заробляють на тому гроші. Тому ми підрахували, в скільки обійдеться відсвяткувати це рожево-солодке свято у Львові. Якщо ви ЖЛОБ." >
Група СКАЗу: