BRUTTO: «Хай чимскоріш здохне цей гидкий, п’яний, гопницький бидлосовок»
BRUTTO: «Хай чимскоріш здохне цей гидкий, п’яний, гопницький бидлосовок»
У Львівському Event-Hall «Кіно» прогримів концерт білоруського гурту «BRUTTO». Наші журналісти не могли пропустити таку подію, тож розказуємо про чесний рок, слем та соціальну промову Міхалка.

Доволі молодий колектив, створений Сергієм Міхалком, відомим своєю багаторічною творчістю в групі «Ляпис Трубецкой», буквально запалив усіх, хто прийшов на концерт. До слова, «BRUTTO» часто порівнюють з екс-групою «ляпісів», проте, новий колектив можна назвати логічним продовженням творчості Міхалка у нових оригінальних ракурсах та виявах, доповнених свіжими обличчями, мотивуючими текстами та незрадливою рок-музикою. На офіційному сайті групи є чітке описання, хто такі «BRUTTO»: «Бригада Революційного Угару і Творчого опору імені Орнелли Мутті». Немає чого додати – коротко і ясно. Лаконічність – сестра таланту. Тепер поговоримо про сам концерт.

В клубі «Кіно» не було де яблуку впасти: битком набита фан-зона та верхні яруси, публіка щонайстрокатіша: від поважного віку мужчин (які, мабуть, знали весь музичний шлях «Ляписа Трубецкого») до студентів і школярів. Дехто приніс зі собою стяги України та Білорусі. Раз до разу і музиканти, і слухачі викрикували гасло єдності «Слава Україні!»- «Жыве Беларусь!».

Потужність запалу львівської публіки важко описати: стеч-дайвінг, неймовірний слем. Музиканти задавали жару зі сцени, також відриваючись на повну. Звучали як старі добрі композиції «ляпісів» з альбомів «Капитал», «Рабкор» і «Матрёшка», так і зовсім нові – з альбому «Underdog», дітища «BRUTTO».
Незалежність України – це знак для білорусів, які також самі хочуть вирішувати долю своєї країни

Перед піснею «Танцуй» Сергій Міхалок звернувся до слухачів: «Нам би хотілося сьогодні сказати окремо кілька слів про нашого з вами Героя – Михайла Жизневського, учасника українського Майдану. Цей білорус одним з перших загинув, захищаючи мирних протестувальників Майдану. Цей хлопець загинув від рук сволоти, розуміючи, що свобода України, незалежність України – це знак для білорусів, які також самі хочуть вирішувати долю своєї країни. Ми також не хочемо залежати ні від Кремля, ні від Пентагону, ні від Вашингтону. Нам наср*ти на Меркель, на Обаму – нам пох*й. Ми хочемо, щоби в Білорусі долю своєї країни, долю нації вирішували білоруси. Щоби в Україні долю нації, долю країни вирішували українці. Ми прості пацани. Я погано вчився в школі, бо мені подобалось гуляти з друзями, грати у футбол, я прогулював заняття – загалом я простий хлопець. Але мені набридло жити, знаючи, що десь, х*й знає хто, своєю підлістю вирішує мою долю. Тому я разом з друзями, зі своїми пацанами, співаю про те, що мені дороге: чесно працюй, радій життю, люби свою сім’ю, свою історію. Не лізь до інших, не забирай чуже. Взагалі «BRUTTO» – це буквар для дорослих. Я хочу сказати, що багато білорусів з вами, і ми гордимося вашим подвигом. Тому зараз разом з вами я хотів би крикнути те, що для мене є дуже важливим: «Живе Білорусь!», і хай чимскоріш здохне цей гидкий, п’яний, гопницький бидлосовок».

Публіка довго не хотіла відпускати гурт зі сцени, тож музиканти виконали кілька пісень «на біс». Вдячні люди під інтро виконали самостійно пісню «Brutto», а музиканти підспівували їм вже без мікрофонів. А гасло пісні «F**k the rest!» кричали настільки дружно, що дрижали стіни. Було круто!

Львів неодмінно чекатиме на повернення хлопців, адже «BRUTTO» довели, що у будь-який важкий час єднання та підтримка – важливий чинник, який допоможе пережити все. Навіть війну.
Ложка Дьогтю
Павло Петрук
2015.02.13
4539
BRUTTO, Міхалок, Ляпис Трубецкой, Білорусь, рок
data-yashareDescription="У Львівському Event-Hall «Кіно» прогримів концерт білоруського гурту «BRUTTO». Наші журналісти не могли пропустити таку подію, тож розказуємо про чесний рок, слем та соціальну промову Міхалка. " >
Група СКАЗу: