Фестиваль «Купальські сни на Задорожному»
Фестиваль «Купальські сни на Задорожному»
18 липня на пляжі озера «Задорожнє» вперше пройшов тематичний міні-фестиваль «Купальські сни на Задорожному. Пройшло свято трохи з запізненням, адже Івана Купала святкують 7 липня, проте організатори змогли передати колорит Купальської ночі. «СКАЗ» ділиться з вами фотозвітом магічного дійства.
Усі бажаючі мали змогу відвідати заняття з йоги та медитації на свіжому повітрі, з’єднатися з природою та заспокоїти нерви за допомогою таких практик).


[img

Також, молоді талановиті дизайнери представили свої етно-колекції літнього одягу, використовуючи замість подіуму пляж, що виглядало дуже невимушено під звуки волинки.Фішкою фестивалю стало вражаюче фаєр-шоу на нічному пляжі, після котрого відвідувачам ще довго було не до сну.

Марина Мітла
Марина Мітла
2015.07.23
1780
фестиваль, відпочинок, Задорожнє
data-yashareDescription="18 липня на пляжі озера «Задорожнє» вперше пройшов тематичний міні-фестиваль «Купальські сни на Задорожному. Пройшло свято трохи з запізненням, адже Івана Купала святкують 7 липня, проте організатори змогли передати колорит Купальської ночі. «СКАЗ» ділиться з вами фотозвітом магічного дійства. " >
Група СКАЗу: