“ART KYIV” – 2015
“ART KYIV” – 2015
Осінь традиційно багата мистецькими подіями. У 2015 році наймасштабніший проект Мистецького Арсеналу «ART KYIV» святкує своє десятиріччя. Тож цього разу перед відвідувачами постала панорама здобутків сучасного українського мистецтва, історія якого твориться вже понад 30 років.

Виставка масштабна, адже Форум презентує роботи більше двохсот митців.
Особливу цікавість викликає експерементальний проект «Там, де діти сплять», який має на меті спростувати думку про кераміку як побутове мистецтво. Цікаво, що деякі митці до цього експерименту жодного разу не працювали з глиною як матеріалом.


Цього року діють також 2 спецпроекти. Перший з них – «Музейне зібрання. Українське сучасне мистецтво 1985-2015 з приватних колекцій» – сформований з робіт, наданих приватними колекціонерами.Другий – «DIALOGIA. Українське мистецтво в часи без назви». Задум спецпроекту полягає у потребі пошуку діалогу між точками зору та ідеологіями. Для нього задіяно незвичну локацію – другий поверх виставкового центру.
Після другої години блукання Арсеналом не так легко визначитися, чи перед тобою арт-інсталяція, чи споруда утилітарного характеру.


Хоча блукати можна безкінечно. У повітрі відчуваються намагання відвідувачів пояснити для себе побачене.

У будь-якому разі, побачене надихає на роздуми, дискусії, а декого – і на власні шедеври.
Катерина Смірнова
Катерина Смірнова
2015.09.30
1765
Art_Kyiv, фестиваль, мистецтво, Україна
data-yashareDescription="Осінь традиційно багата мистецькими подіями. У 2015 році наймасштабніший проект Мистецького Арсеналу «ART KYIV» святкує своє десятиріччя. Тож цього разу перед відвідувачами постала панорама здобутків сучасного українського мистецтва, історія якого твориться вже понад 30 років. " >
Група СКАЗу: