Ти мій на 7 хвилин!
Ти мій на 7 хвилин!
«Минають роки, а важко зробити вибір ?..» – ні, це не рекламна кампанія похоронної організації, так оптимістично звучало запрошення на швидкі побачення у Львові. Зручно, економно та по-американськи. Закохайся за годину, і тоді тобі в житті вже нічого не буде страшно, це я вам з власного досвіду кажу…
Передивившись американських фільмів, інколи так і тягне на пригоди з особливим голлівудським присмаком. А якщо тобі ще й подзвонили в момент, коли чітких планів на майбутнє і великого кохання з прогнозованим самогубством немає, то можна погодитися на все.

Отож, ти не принцеса, ти не «пукаєш французькими парфумами» і не «какаєш зефіром», але чемно чистиш зуби на ніч і мрієш хоча б про трохи «ексклюзиву» в своєму монотонному житті. Тобі туди – на весняний розпродаж лахів в Ашані та акційну курку за 29,99. Ух… жартую, але, можливо, краще би я того вечора їла курку…

Ну що ж, почнемо, певно, з атмосфери… Мила кав’ярня Леваковського того вечора була вщент заповнена серцеїдами та серцеїдками XXI століття. Штин від напарфумлених чоловіків свідчив про їхні явно серйозні плани, щось типу: «Це ти, я знаю, це ти полоскатимеш мою щелепу, коли мені буде 103, і нашого песика зватимуть Сьюзі в честь моєї прабабусі, яку викрали і виховували американські спецагенти». І байдуже, що в песика є певні плани на всіх собак жіночого роду в районі, він буде Сьюзі, тому що «Я чоловік, Я доміно, Я опора, Я посаджу тобі дерево, яке ти колись зрубаєш, щоб розпалити вогнище в нашій холодній хаті, яку теж побудую Я за гроші, які тобі дадуть за третю нашу третю дитину»!

Ні, я не чоловікофобка і не феміністка, хіба що трішки… Коли стою на одній нозі в маршрутці над «оцим», коли тягну неймовірно важкі сумки з супермаркету. А так я досі вірю у принців, тому і прийшла сюди замість того, аби їсти свою акційну курку. Хоча, коли я порахувала, що квиток на спіддейт коштував 70 грн., а це вже аж дві акційні курки… Коротше, докори сумління мене таки мордували.
Є всього 7 хвилин, щоб зрозуміти, чи є у вас щось спільне і чи буде цікаво продовжувати знайомство. Коли час вичерпано, дзвенить гонг – тоді, попрощавшись один з одним, потрібно змінити партнера.

Бармен відразу запропонував випити. Для всіх, хто брав участь у швидких побаченнях того вечора, була знижка на всі коктейлі. Його хитра посмішка не викликала довіри. Я відмовилась, а дарма… віскі з льодом мені не завадило б. Я підійшла до організаторів, і мені присвоїли номер «4». Всі присутні, як стерв’ятники, кинули на мене погляд хижаків і, як мертву тушу антилопи, пожирали гострими очима, поки я не забилась аж у кут зали.
Всі були з номерками, хоча це й не морг. А шкода, мені там не прийшлося би нікого вбивати за поганий запах із рота. На початку я не просто так згадала про чистку зубів на ніч. Друзі, це таки варто робити, тому що ваші здорові зуби і свіжий подих відіграють важливу роль, особливо, коли йдеш межи люди, а ще серйозніше, коли йдеш на надважливу місію – побачення з десятьма (!) дівчатами. Бойова готовність №1!

Формат вечірки Speed Date передбачає, що учасники розбиваються на пари і по черзі знайомляться одне з одним. Є всього 7 хвилин, щоб зрозуміти, чи є у вас щось спільне і чи буде цікаво продовжувати знайомство. Коли час вичерпано, дзвенить гонг – тоді, попрощавшись один з одним, потрібно змінити партнера. Після кожного побачення учасники нотують в анкеті, чи сподобався йому (їй) певний номер.

Першим у мене був Микола, який чисто випадково потрапив на цю здибанку самотніх сердець: веселий хлопчина милої зовнішності. Загалом побачення можна назвати вдалим, і я увійшла в азарт. Ну де ж мій номер «2»? Я почула його ще з сусіднього столика… по запаху… Номер «3» так боявся мене, що почав заїкатись… «Я самотній, і у мене не має друзів… я прийшов сюди, щоб знайти собі дівчину для серйозних стосунків…» І тут закашлялась я, та так, що прийшлось збирати свою каву по лобі. Але мій партнер врятував мене, швидко зорієнтувався в території і поцупив з шаленою швидкістю серветки з сусіднього столу, внісши хоч якийсь екшн в побачення поруч.

З номером «4» нам ніби і судилось, але не судилось бути разом. Любов до рослинності з роду бобових та печінки… Так, в нас дуже різні погляди на життя. Після номера «5» пам’ятаю лише номер «8». Професія, назва якої складається з цілого речення, була вельми цікавою, і я тепер знаю, що «…нам потрібно поступово переходити від використання переважно вичерпних мінеральних ресурсів до енергетичного палива, що ґрунтується на відновлюваних і невичерпних ресурсах, або до альтернативних джерел енергії, і це пояснюється погіршенням гірничо-геологічних умов видобування палива і загостренням проблеми енергозабезпечення людст…»

(До речі, про професійну приналежність: більшість кандидатів у майбутні принци Ірини Володимирівни були програмістами, а з присутніх дівчат принаймні троє були журналісти. )

Отож, повернемося до номера «8». Я грішна, отче, чи як вас величати? Одяг принаймні дуже подібний до ризи священнослужителів, борідка та довге шикарне волосся, як з реклами шампуню, але для жінок – типовий образ для ролі маніяка в найкрутіших фільмах жахів. Моторошно, але це хоч якісь емоції, і не потрібно розраховувати перспективи розвитку енергетичної та металургійної промисловості України.

Дві години пролетіли, як сім хвилин. Результати побачень організатори прислали на пошту і, якщо плюски у когось співпали, їхні номери телефонів розсилають щасливчикам. Я ж принца не знайшла, але весело провела час. Усі ці люди просто були не моїми, але, можливо, вони – ваші?

Не бійтеся ходити на такі акції та зустрічі. Гроші, які ви туди вкладе, кажуть, йдуть на благодійність. То чому б не допомогти комусь і собі, якщо ви інколи чуєте себе самотніми.

*фото з інтернету
Петра Кінська
2014.03.14
2011
speed dating
data-yashareDescription=" «Минають роки, а важко зробити вибір ?..» – ні, це не рекламна кампанія похоронної організації, так оптимістично звучало запрошення на швидкі побачення у Львові. Зручно, економно та по-американськи. Закохайся за годину, і тоді тобі в житті вже нічого не буде страшно, це я вам з власного досвіду кажу…" >
Група СКАЗу: