Фестиваль «360» – подія яку не захоче пропустити шанувальник якісної української музики
Фестиваль «360» – подія яку не захоче пропустити шанувальник якісної української музики
Справжні шанувальники якісної української музики мали нагоду побачити й почути улюблені гурти на фестивалі «360». Фестиваль відбувся 22 листопада, у Event-Hall КІНО. Популярні українські гурти «Антитіла», «МЕРІ», «Фліт», «Патроничі», «Дикі Серцем», «К402», «Оратанія» та «Плесо» були його учасниками.
«Фестиваль 360 проводиться цього року вперше – повідомляє ведучий М'яч (Ігор Панчук). – Тому всі зауваження і пропозиції вітаються».
Шанувальники української музики охоче відгукнулись на прохання організаторів. На офіційній сторінці фестивалю Вконтакті відвідувачі поділились своїми враженнями:

«Все було неперевершено! Дякую, чекатиму наступного року!»

«Розчарував звук. Усіх вокалістів було чути слабо, а деколи не чути взагалі».«Чесно кажучи рада, що в цю пору ще є фести із нашою прекрасною українською музикою. Це не дає засохнути в чеканні до весни чи то до літа)»

«Не сподобалось дивитись фест крізь дисплеї смартфонів, хоча це більше проблема суспільства...»

«Все було чудово! А щодо звуку згідна, що трішки було погано чути виконавців. Гурти найкращі! Всі відривались як могли»
Атмосфера на фестивалі була особлива, посмішки не сходили з облич людей, які спостерігали за сценою. Музиканти викладались на повну, даруючи людям позитив і море емоцій. Публіка підспівувала улюбленим гуртам,не шкодуючи горлянок.Відкрили фестиваль «Плесо» – гурт, який виник на основі «Dalai lama» – одного з перших представників українського інді-року. Гурт теж поділився враженнями в Інтернеті:

«Дуже відкрита публіка і організація фесту на пристойному рівні».

Наступним гуртом були «Дикі Серцем», відомий рок-гурт зі Львова:«Дякуємо усім за вчорашні емоції! Ви одразу нас зарядили позитивом та оплесками, за що дуже дякуємо! Все було круто, а ми сідаємо і працюємо вже над нашим сольником. Про нього інформація буде вже дуже скоро. )))
Дякуємо організаторам, за їхню мужність і організованість. Це надзвичайно великий крок і сподіваюсь, цей фестиваль стане традиційним для України. ) Ви молодці! Так тримати і ніколи не здаватись».
І на завершення вечора, публіку «порвали» такі гурти як «Фліт», «МЕРІ» та «АнтитілА». Публіка віддавала останні сили, стрибаючи та співаючи разом з улюбленими виконавцями.Що не кажіть, гідний дебют фестивалю.

Яна Гельмас
Павло Петрук
2015.11.30
1885
фести, відпочинок, музика, мистецтво, Rock'n'Roll, культура, fest, Flit, Фліт, Мері, Орантанія
data-yashareDescription="Справжні шанувальники якісної української музики мали нагоду побачити й почути улюблені гурти на фестивалі «360». Фестиваль відбувся 22 листопада, у Event-Hall КІНО. Популярні українські гурти «Антитіла», «МЕРІ», «Фліт», «Патроничі», «Дикі Серцем», «К402», «Оратанія» та «Плесо» були його учасниками." >
Група СКАЗу: