Brutto y Львові. Репортаж
Brutto y Львові. Репортаж
Гострі тексти та революційний дух, важкий звук гітари й справжній чоловічий вокал, грім барабанів, драйв, мужність, опір системі - це формула унікального гурту. І це все можна було відчути цього вечора на сольному концерті гурту «Brutto» у львівському Палаці Спорту.
Колективу «Brutto» вже рік. І за цей рік слова «Брутто» й «Круто» стали синонімами. Лише
за рік - більш ніж 50 сольних виступів, команда стала хедлайнером найбільших фестів України (ZАХІД, Файне Місто, Бандерштат, Схід-Рок, Respublica). Виступала в Польщі, Литві, Латвії, вже відомі дати проведення концертів по 7 містах США. Аншлаги в залах та публіка, що знає напам’ять тексти (білоруською, англійською й російською мовами! ) – це краще підтвердження – українці розділяють і підтримують ідею та філософію «Brutto».Гурт відрізняється чітко вираженою громадянською позицією, підтримує право Білорусі та України на самоврядування: «Ми хочемо, щоби в Білорусі долю своєї країни, долю нації вирішували білоруси. Щоби в Україні долю нації, долю країни вирішували українці» - сказав на одному з виступів лідер гурту - Сергій Міхалок.«Brutto» часто порівнюють з «Ляпісом», проте це зовсім різні гурти. Новий колектив - це вся міць творчості Серігя Міхалка, що увібрала в себе національну ідею, здорове та вільне життя, творчість, яка посилена новим звучанням та самовіддачею колективу.У Палаці Спорту був повний аншлаг. Всі місця заняті. Фан зона битком набита. Атмосферу можна було відчути відразу, ще до початку виступу. Майорять національні прапори України та Білорусі, море нескінченних логотипів гурту. Всюди спортивні панки-революціонери, справжні рокери, фанати різноманітного віку: від школярів та студентів до літніх піонерів «ляпісу». І всі зібрались для того, щоб гарно провести час разом з білоруським гуртом.Публіка приймала гурт гаряче, навіть несамовито: слем (що почався ще до першої пісні), запалювання фаєрів, викрикування слів: «Слава Україні!»- «Жыве Беларусь!», «Brutto – Круто». І не тільки Міхалок, але й музиканти грали з силою та самовіддачею.Перша пісня, з якою гурт вийшов на сцену, була «Человек» - одразу ж запалила зал. Згодом прихильники почули «Чёрная сотня», «Будзь смелым», «Гарри» й ще деякі пісні з альбому «Родны край» та з останніх робіт «ляпісів» («Рабкор», «Культпросвет», «Капитал»). Публіка вибухала кожен раз чуючи улюблені композиції. Програма була зіставлена ідеально. Між гуртом та залом був певний обмін енергією, таке собі емоційне спілкування. А що творилося під час виконання пісні «Fuck The rest» на біс. Це важко передати. Амтосфера захвату, об’єднання, руху, сили, натхнення – все одночасно. І ці відчуття збереглися до самого закінчення. Вдячні фанати змогли отримати медіатори, барабанні палочки й навіть пляшки з водою музикантів. Але це ніщо в зрівнянні з враженнями й спогадами, що залишаться з ними надовго.Сам концерт, разом з виходом на біс, тривав взагальному трошки більше ніж півтори години, вийшов дуже насиченим, емоціональним та драйвовим. Це не лише завдяки музикантам, а й так само завдяки шаленій публіці.Львів обов’язково пам’ятатиме цей концерт, але й буде чекати наступного, аби почути ще більше патріотичних пісень, відчути ще більше емоцій та запалу, отримати ще більше «Brutto».
Нікіта Поліщук
MINT STUDIO
2015.12.04
1710
BRUTTO, Майдан, Революція, Lviv, Rock'n'Roll, music, концерти, MINT STUDIO, відпочинок, Міхалок
data-yashareDescription="Гострі тексти та революційний дух, важкий звук гітари й справжній чоловічий вокал, грім барабанів, драйв, мужність, опір системі - це формула унікального гурту. І це все можна було відчути цього вечора на сольному концерті гурту «Brutto» у львівському Палаці Спорту. " >
Група СКАЗу: