АНТИТІЛА – все красиво, все в нас буде добре
АНТИТІЛА – все красиво, все в нас буде добре
Співати так, наче перед тобою – найдорожчі у твоєму житті люди. Віддавати стільки тепла та енергії, що вистачило б зігріти півсвіту. Бути щирим, безпосереднім, вірним своїм принципам та ідеям. Бути чесним. Перш за все, зі собою. Бо тільки тоді тобі повірять. Тільки тоді чекатимуть на тебе. Тільки тоді сотні голосів сколихуватимуть зал і підспівуватимуть тобі, тільки тоді сотні рук аплодуватимуть. І дякуватимуть за творчість, за тепло. Такі вони – АНТИТІЛА.
13 лютого Львів накрила хвиля позитивних емоцій та якісної української музики. В event-hall «КІНО» відбулась презентація альбому групи АНТИТІЛА, який дістав назву «Все красиво».

Зважаючи на те, що в залі не було де яблуку впасти, на улюбленців публіки фани очікували давно. Група виконала усі пісні із нового альбому, і те, як завзято Тарасу Тополі підспівували відвідувачі концерту, стверджувало в думці, що матеріал прийшовся поціновувачам української рок-музики до смаку. Адже дійсно, альбом «Все красиво» акумулював у собі великий згусток сили та переживань – інтимних, соціальних.Здавалося б, що ці два стани людської сутності стали одним цілим; бо у важкий для нашої країни час музиканти не можуть стояти осторонь, вони рефлексують на дійсність, висловлюючи свої думки у ліриці, музиці, що, зрештою, дає можливість пересічній людині увімкнути плеєр і хоча б на декілька хвилин забути про проблеми і відчути розуміння та спорідненість, а тому – впевненість, що вона у цьому світі не сама.В рамках концерту кілька пісень було виконано в акустичній обробці. Зокрема, «Птаха», «Моя дівчина». Також АНТИТІЛА потішили слухачів старими добрими «хітами»: «Бери своє», «Смотри в меня в упор», «Буду-вуду», «Давай поговоримо», «Вибирай» тощо. Не забули музиканти і про альбом «Над полюсами», з якого на концерті прозвучало чимало пісень.
Особливим зворушливим моментом було виконання кавер-версії пісні гурту «Скрябін» «Люди, як кораблі». У цей момент співав буквально увесь зал. В очах людей яскравіла вдячність за те надбання, яке залишив по собі Кузьма.Важливим аспектом концерту стало його соціальне спрямування. Окрім патріотичних моментів, були прояви людськості та розуміння. Хочеться сказати, що на заході були присутні люди з обмеженими можливостями, які сиділи у інвалідних візках. Проте, з боку звичайних відвідувачів не було жодної тисняви, всі поважали простір один одного і гарно проводили час.Потужна енергія, сильний голос Тараса Тополі, драйв музикантів, гримуча суміш рок-музики та оригінальних текстів, неординарний відеоряд – як результат – неймовірне задоволення та шалений відрив.Можна з впевненістю сказати, що цей концерт Львів пам’ятатиме ще дуже довго. Адже АНТИТІЛА – один із небагатьох українських гуртів, який ні з ким іншим не сплутаєш. Лише у них про відверте – відверто, але поруч із тим – прекрасно. Разом із ними відчуваєш віру у краще, хай які труднощі нас чекають попереду. Врешті-решт, «все в нас буде добре».

Ложка Дьогтю
Be Bird
2016.02.15
1899
Антитіла, львів, рок, все красиво, музика
data-yashareDescription="Співати так, наче перед тобою – найдорожчі у твоєму житті люди. Віддавати стільки тепла та енергії, що вистачило б зігріти півсвіту. Бути щирим, безпосереднім, вірним своїм принципам та ідеям. Бути чесним. Перш за все, зі собою. Бо тільки тоді тобі повірять. Тільки тоді чекатимуть на тебе. Тільки тоді сотні голосів сколихуватимуть зал і підспівуватимуть тобі, тільки тоді сотні рук аплодуватимуть. І дякуватимуть за творчість, за тепло. Такі вони – АНТИТІЛА." >
Група СКАЗу: