Один в Каное - репортаж
Один в Каное - репортаж
14 березня інді-гурт «Один в каное» виступив у драмтеатрі імені Марії Заньковецької. Львівська група нарешті записала свій перший альбом та вирушила в турне містами України. 25 треків з дебютної платівки музиканти демонстрували у рідному місті в повному залі прихильників у звичній для них лаконічній манері.
Концерт «Один в каное» став ідеальним причалом, на який занесло мій ЧОВЕН з самого початку тижня. І хоча, всі добрі порадники рекомендують починати дні жваво, з склянкою апельсинового соку для більшої енергії, цей понеділок стартував повільно, закінчився меланхолічно. Та хіба могло бути інакше, коли слухаєш пісні цього гурту.Ще декілька років тому, на фестивалі в Криворівні, ми з подругою насолоджувалися інтимною атмосферою холодного Черемошу. На сцені грала гітара, ритм створювала перкусія, і хтось бавився голосом. Вже потім, дуже потім це були фестивальні «Один в каное». В той момент – просто музика, що змушувала зупинитися.

Пройшло трохи часу, і цей інді-колектив побував на багатьох сценах, записав свій перший альбом, виступив гостем на шоу «X-фактор», а головне – відправився у турне українськими містами.Сьогодні вони у Львові – місті, з якого все почалося. У театрі Зaньковецької аншлаг. Гурт виконує всі композиції в порядку їх написання, ввічливо дякує після кожної пісні і з легкістю поринає у свій світ.

Все так просто . У їхньому лаконічному стилі. Це не для тих, хто любить динамічні події, сповнені екшину. Інколи здається, що мінімалізм може звести з розуму з своїми чорно-білими кольорами. Але, в цьому щось є. Ненадовго: для паузи, для партії в ШАХИ.

Троє музикантів неспішно завершують свій вечір, сповнений щирості. Дякують прихильникам, запрошують на додатковий концерт 4 квітня, анонсують творчу перерву, але ОБІЦЯЮТЬ повернутися. Їм дзвінко аплодують, кличуть на біс. Звучить ще раз пісня на слова Франка, зал підспівує, ліхтарі спалахують. ОТ І ВСЕ.P.S. Якщо ви ще не чули про цей гурт, розпочніть знайомство з пісень «Човен», «Шахи», «Пообіцяй мені», «От і все». Зробіть собі паузу на декілька хвилин.
Helena York
Соня Чайківська
2016.03.17
1827
концерти, відпочинок, музика, rock, інді, львів
data-yashareDescription="14 березня інді-гурт «Один в каное» виступив у драмтеатрі імені Марії Заньковецької. Львівська група нарешті записала свій перший альбом та вирушила в турне містами України. 25 треків з дебютної платівки музиканти демонстрували у рідному місті в повному залі прихильників у звичній для них лаконічній манері.
" >
Група СКАЗу: