AtmAsfera - Mantra diving: репортаж
AtmAsfera - Mantra diving: репортаж
Цих вихідних гурт Atmasfera організував музично-інтерактивний перфоменс «Mantra diving». Львівські музиканти спільно з прихильниками виконували композиції на санскриті, співали улюблених пісень зі старих альбомів, читали мантри і просто насолоджувалися душевною атмосферою.
Про Atmasfera можна говорити чимало. Вони не новачки на українській сцені. Вже більше 10 років їхня музика лунає на різних фестивалях, концертах. Про унікальний стиль ходять легенди. Та найбільше вражає та кількість інструментів, за допомогою яких Аtmasfera захоплює. Музиканти грають на гітарі, флейті, барабанах, перкусії, клавішах, скрипці тощо. Співають українською, англійською та древньою мовою Індії.26 березня вони влаштували для своїх прихильників унікальний вечір. Це був не просто концерт групи, а спільне дійство глядачів та музикантів, де всі співають мантри, танцюють в одному ритмі, поринають в атмосферу любові, відкритості, щирості.Ніколи не думала, що композиція з двох слів може мати таку енергетику, може так сильно впливати на твій внутрішній стан. Священні звуки в поєднанні з унікальною мелодією здатні перенести в іншу реальність. Вони допомагають відірватися, піднестися від тимчасового до вічного. Хоча б на мить.Хто ще не чув композицій гурту, раджу переглянути онлайн трансляцію перфоменсу у Львові. Це щось зовсім інше, незвичне, однак неймовірно атмосферне.
Якщо цього виявиться замало, то рекомендую прослухати пісні з попередніх альбомів «Forgotten love», «Integro», «Internal». Вони записані стилі world music, contemporary, folk-rock, indie, ethno та інших.Після останньої крапки
Є мелодії, які створюються раз на століття. Вся майстерність виконавців та досконалість інструментів зливають в одне. Простір і час знаходять ідеальну точку перетину. Такі композиції розуміють не всі, але звуки настільки прийнятні для людського вуха, що викликають особливе бажання слухати їх вічно. Композиція Nama on - візитівка гурту Atmasfera. Вони грають її всюди: на закритих концертах, на фестивалях. Це не просто хіт, який всі люблять, це те, з чого розпочалася шалена історія. ЇЇ фішка – флейта. Слухаючи, як коливаються звуки уявляєш безкраї простори лісів, дзеркальні озера, шалені вітри. Ця мелодія головний саундтрек природи. Вона окрилює, надихає, мотивує.
Helena York
Соня Чайка
2016.03.30
1845
Концерт, відпочинок, львів, релакс, мантри
data-yashareDescription="Цих вихідних гурт Atmasfera організував музично-інтерактивний перфоменс «Mantra diving». Львівські музиканти спільно з прихильниками виконували композиції на санскриті, співали улюблених пісень зі старих альбомів, читали мантри і просто насолоджувалися душевною атмосферою. " >
Група СКАЗу: