Безмежний Океан
Безмежний Океан
Мені здається, що коли чуєш назву гурту «Океан Ельзи» чи хтось згадує Святослава Вакарчука, більше слів не потрібно. Цього достатньо. Всякі епітети будуть зайвими. Музика, яка йде в ногу з часом, і навіть інколи його випереджає. Лірика, яка мало кого залишає байдужим. А може, й нікого. Відвертість та щирість, які пробивають глухі стіни непорозуміння. Потужний соціальний меседж. І, звісно, любов.

11 червня місто Лева накрила хвиля драйву. «Океан Ельзи» у рамках світового туру в підтримку нового альбому «Без меж» зіграли концерт на Арені Львів. За інформацією ЗМІ, дійство відвідало понад 60 000 людей!
Концерт розпочався майже із двогодинним запізненням. Проте, наступні чотири години львів’яни відривались на повну – це був найдовший концерт, який «Океан Ельзи» колись-небудь грали у рідному місті.
Святослав Вакарчук зі сцени розповів, що у цей день у нього пройшла зустріч з однокласниками, а також він відвідав поранених бійців АТО, які проходять реабілітацію у Львові, і запросив їх на концерт.
«Океани» дозволили собі трохи відійти від програми, з якою їздять у рамках туру, і зіграти декілька композицій спеціально для львівського концерту. Зокрема, потішило виконання таких пісень, як «Квітка», «911», «Фіалки», «Вулиця», «Кішка», «Модель», «Майже весна», «Зелені очі», «Стіна», «Обійми», «Там, де нас нема», «Все буде добре». Звичайно, було виконано левову частку пісень із нового альбому.Перед піснею «Друг» Святослав Вакарчук виконав проникливе інтро. Пропонуємо згадати, як це було:

Не оминув фронтмен «Океану Ельзи» і тему війни, виконавши пісні «Мить» та «Не твоя війна». Композицію «Хтось в небо летить» Святослав Вакарчук присвятив Кузьмі Скрябіну.
Вдячні слухачі під час пісні «Без меж» виконали цікавий флеш-моб, піднявши вгору листки зі словом «дякую», а також зі знаком безкінечності, що глибоко зворушило Святослава Вакарчука.


Як завжди, Львів просто так своїх улюбленців не відпускає. Два виходи на біс цьому підтвердження. Арена Львів співала в унісон з гуртом усі пісні, які прозвучали на концерті. Потужна віддача, шалені овації, море світла та тепла – хіба може бути інакше? Все дійсно було без меж.

Львів чекає продовження. Львів хоче ще. Львів любить «Океан Ельзи» і знає, що ця любов взаємна. І вічна.
Ложка Дьогтю
Лесик Урбан https://www.facebook.com/lesyk.urban
2016.06.12
1807
ОкеанЕльзи, рок, львів, музика, БезМеж
data-yashareDescription="Мені здається, що коли чуєш назву гурту «Океан Ельзи» чи хтось згадує Святослава Вакарчука, більше слів не потрібно. Цього достатньо. Всякі епітети будуть зайвими. Музика, яка йде в ногу з часом, і навіть інколи його випереджає. Лірика, яка мало кого залишає байдужим. А може, й нікого. Відвертість та щирість, які пробивають глухі стіни непорозуміння. Потужний соціальний меседж. І, звісно, любов." >
Група СКАЗу: