Театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича". Розмова з Ірмою Вітовською.
Театральний фестиваль "Кіт Ґаватовича". Розмова з Ірмою Вітовською.
У перші вересневі вихідні у Львові проходив театральний фестиваль «Кіт Ґаватовича». Учасників та гостей фестивалю гостинно приймав Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. У рамках дійства відбулися зустрічі з діячами культури, майстер-класи, тренінги, а також театральні постановки.
Незважаючи на недільний ранок, у Парку культури було доволі людно, адже Ірма Вітовська давно стала улюбленицею публіки не лише через свою акторську діяльність, але й телевізійну. Приємно вражало те, що переважна частина відвідувачів – молоді люди, які або стають на шлях акторської діяльності, або просто цікавляться феноменом театру.
Модератором зустрічі була Єва Якубовська. Розмову розпочали з теми, яка хвилює не лише культурне середовище, але й все українське суспільство – політики. Ірма Вітовська наголосила на законсервованості та аскетичності театрів, які не готові приймати новаторство гри, проте, і далі «годують» публіку традиційними шаблонними виставами, які комфортні для аудиторії.
Не обійшлось і без обговорення режисури. Актриса наголосила, що в Україні, зокрема, у Львові, є небагато театральних режисерів, які здатні зацікавити публіку. Ірма Вітовська навела приклад із власного життя, розповівши історію про друга, який протягом життя не ходив в театр, проте, вперше потрапивши на цікаву прем’єру, став одним із найбільших прихильників театрального мистецтва.

Гостя фестивалю «Кіт Ґаватовича» поділилась з публікою своїми рецептами успіху в улюбленій справі: варто займатися лише тим, що ми любимо, заради чого ми здатні вийти зі своєї зони комфорту. Не слід переслідувати меркантильні цілі, адже тоді діяльність не даватиме бажаного результату і задоволення.
Слід зазначити, що бесіда з Ірмою Вітовською пройшла у формі діалогу з публікою. Всі охочі могли поставити питання, на які актриса з радістю відповідала. Не було відчутно бар’єру між спікером та слухачами. Тому можемо з впевненістю сказати, що публіка залишилась задоволеною і щасливою.
Анастасія Козел
Анастасія Козел
2016.09.05
684
Ірма_Вітовська, фестиваль, Кіт_Ґаватовича, театр
data-yashareDescription="У перші вересневі вихідні у Львові проходив театральний фестиваль «Кіт Ґаватовича». Учасників та гостей фестивалю гостинно приймав Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. У рамках дійства відбулися зустрічі з діячами культури, майстер-класи, тренінги, а також театральні постановки. " >
Група СКАЗу: