Концерт Hurts у Львові
Концерт Hurts у Львові
Якщо 22 листопада з 19:00 ти провів свій час, стоячи спочатку дві години на території велотреку СКА під дощем, а потім ще годину у коридорі в шаленій задусі та тисняві, щоби потрапити у свою фан-зону, а з 22:05 і практично до півночі відчував себе абсолютно щасливим, тоді так, ти був на концерті Hurts.
В рамках світового туру харизматичні британці вперше завітали до Львова, де презентували свій новий альбом «Desire». Щоправда, перетин україно-польського кордону для музикантів виявився неочікувано довгим, про що Тео Хачкрафт повідомив українських шанувальників через соцмережі.Проте, значне затримання початку концерту не завадило Hurts відіграти свою програму та вийти та біс.
Пропонуємо вашій увазі яскравий фоторепортаж Христини Стринадюк, який зберіг чимало незабутніх моментів.

Чорно-біла краса також буде :)

Музиканти були щиро вражені вдячністю та віддачею львівської публіки, про що соліст гурту Тео Хачкрафт неодноразово говорив зі сцени, а потім написав у соцмережах:Сподіваємося, що Hurts ще неодноразово відвідають місто Лева, адже на них тут дуже чекають. Непередбачувані моменти стаються і відходять у забуття, а любов залишається.

* скріншоти зроблені з офіційного Twitter-акаунту Тео Хачкрафта: https://twitter.com/theohurts
**Facebook-акаунт Христини Стринадюк: https://www.facebook.com/christina.strynadyuk
СКАЗ
Христина Стринадюк
2017.11.26
1375
Hurts, Desire, DesireTour, львів
data-yashareDescription="Якщо 22 листопада з 19:00 ти провів свій час, стоячи спочатку дві години на території велотреку СКА під дощем, а потім ще годину у коридорі в шаленій задусі та тисняві, щоби потрапити у свою фан-зону, а з 22:05 і практично до півночі відчував себе абсолютно щасливим, тоді так, ти був на концерті Hurts." >
Група СКАЗу: