Heilung у Львові
Heilung у Львові
Данський фолк-гурт Heilung вперше гратиме в Україні з театралізованим музичним виступом в дусі шаманізму. 6 грудня на сцені Львівського Цирку відбудеться концерт, де Heilung закликатимуть слухати голос предків, що виринає з тріскоту кісток, бубнів, ударів списів, які слугують інструментами. Їхня музика заряджає силою та спокоєм, зміцнює і наповнює.
Атмосфера давньоскандинавських текстів, переплетена з унікальними музичними інструментами, автентичними костюмами та дивовижним вокалом, переносять слухача у світ вікінгів. Театралізоване дійство у вигляді баталій і шаманських ритуалів захоплює подих. Під їх музику внутрішня сила, закладена природою у кожному, досягає своїх висот і виривається на зовні.

Унікальність музики Heilung полягає в її цілющій властивості, як запевняє сам колектив, адже опісля виступу лишає слухачів у розслабленому і спокійному стані.
Heilung вміло поєднують світи минулого і сьогодення, транслюють через свою творчість вібрації духів і подій, що давно спливли вниз за течією часу, аби ми не забували ким ми є та наскільки близькі з природою.

Серед робіт колективу є композиція, в якій оспівані духи Карпатського лісу. Для української сцени цей гурт є новим, проте навряд чи він залишить будь-кого байдужим.

Квитки можна придбати на karabas.com
Анастасія Шемедюк
M. Felix/PushingPixels (CC BY-SA 4.0)
2019.11.22
2447
Heilung, Futha, львів
data-yashareDescription="Данський фолк-гурт Heilung вперше гратиме в Україні з театралізованим музичним виступом в дусі шаманізму. 6 грудня на сцені Львівського Цирку відбудеться концерт, де Heilung закликатимуть слухати голос предків, що виринає з тріскоту кісток, бубнів, ударів списів, які слугують інструментами. Їхня музика заряджає силою та спокоєм, зміцнює і наповнює." >
Група СКАЗу: